0 800 75 56 25
Страховка  телефону

Страховка телефону

07.03.2021

Мобільний телефон вже давно перестав бути просто телефоном. Зараз це не просто засіб комунікації, а цілий апаратно-програмний комплекс, такий собі мікрокомп’ютер, що дозволяє не тільки дистанційно спілкуватися, а й виконує безліч інших різноманітних функцій. Вартість сучасних мобільних гаджетів іноді порівнянна з вартістю автомобіля, не дивно, що страхові компанії навперебій пропонують застрахувати дорогу покупку від різного роду неприємностей, які можуть підстерігати покупця.

Для чого потрібна страховка телефону

Для того, щоб відповісти на поставлене запитання, слід сказати про види страховок на смартфони. Всього існує три різних види страховок мобільних телефонів: додаткове сервісне обслуговування, комплексний захист і захист покупки.

Залежно від виду страховки володар страхового поліса може розраховувати на відшкодування збитків, які може понести у разі настання страхового випадку. Наприклад, якщо мобільний гаджет був вкрадений, його власник по страховці може отримати повну вартість свого девайса.

Як працює страховка мобільного телефону

Додаткове сервісне обслуговування – за своєю суттю, це продовження гарантійного терміну ще на 1 або 2 роки після того, як закінчиться заводська річна гарантія. Даний вид страховки захищає тільки від можливого заводського браку. Однак, за статистикою 99% заводських шлюбів виявляються на першому році експлуатації девайса. Тому, придбання даного виду страховки недоцільно з економічної точки зору. Купівля поліса ДСО не має сенсу ще з тієї причини, що після кількох років експлуатації смартфона знайти запчастин на нього практично неможливо, відповідно, і відремонтувати теж. В такому випадку, страхова компанія поверне клієнтові лише суму страхового поліса, не більше того.

Поліс комплексного захисту об’єднує в собі ДСО і захист девайса. Така страховка коштує набагато дорожче, ніж звичайне страхування, тому, в ній також немає великого сенсу.

Захист покупки на увазі собою виплату, пов’язану з негарантійний випадками: пожежа, удар блискавкою, вплив рідини, стихійні лиха, крадіжка, вплив сторонніх предметів, зовнішній механічний вплив.

Здавалося б, що даний вид страховки гарантує безтурботне експлуатацію смартфона, однак, це не зовсім так. Перш, ніж підписувати страховий поліс, слід уважно ознайомитися з усіма його нюансами, які, як правило, прописані дрібним шрифтом, і читати їх мало хто спромагається, а даремно.

Наприклад, в разі, якщо смартфон поламався в результаті пожежі, його власник повинен буде довести, що пожежа сталася не з його вини. Якщо власник гаджета впустив його в річку або унітаз, то і тут йому нічого не світить, оскільки страховим випадком є ​​лише затоплення сусідів або спрацьовування пожежної сигналізації. Якщо ваш смартфон відібрали хулігани, вам доведеться відвідати поліцейську дільницю, написати заяву, і розраховувати на виплату страховки можна буде лише в тому випадку, якщо за фактом крадіжки буде порушено кримінальну справу.

Скільки коштує страховка на телефон

Сума страховки залежить від ряду факторів, і може коливатися в значних межах. Основними ценоопределяющим факторами при оформленні страхового поліса є вартість телефону і перелік страхових випадків. Базова страховка мобільного гаджета обійдеться його власнику в 500-1000 грн. Вартість розширеної страховки в залежності від моделі може становити до 10 тис. Грн.

Де краще оформити?

Оформляти страховку на телефон рекомендується в перевірених і надійних страхових компаніях, що працюють на ринку не один десяток років і користуються бездоганною репутацією у своїх клієнтів.

Інші новини

АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля
Національний банк України надав дозвіл АТ “CК “ОПІКА” на вихід з... подробиці
03.04.2024
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З МЕТОЮ ОБРАННЯ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АТ «СК «ОПІКА» оголошує про проведення конкурсу з обрання суб’єк... подробиці
11.12.2023