АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля

АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля

03.04.2024

Національний банк України надав дозвіл АТ “CК “ОПІКА” на вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля та погодив план виходу Компанії з ринку.
Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України ухвалив 1 квітня 2024 року. Інформацію про дане рішення розміщено на офіційному сайті Національного банку України за адресою: https://bank.gov.ua/ua/news/all/strahovik-rozpochav-vihid-z-rinku-shlyahom-vikonannya-strahovogo-portfelya
Рішення про припинення страхової діяльності, вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля та затвердження плану виходу було ухвалене на позачергових Загальних зборах акціонерів АТ “СК “ОПІКА” (протокол від 7 березня 2024 року).
Після завершення процедури виходу з ринку шляхом виконання страхового портфеля АТ “СК “ОПІКА”, в межах строків, передбачених чинним законодавством України, буде звертатись до Національного банку України з заявою про анулювання ліцензії на здійснення страхової діяльності.

Клієнти АТ “СК “ОПІКА” мають право отримати всю необхідну інформацію від Компанії щодо процедури виходу з ринку та впливу цього процесу на їхні договори страхування. За додатковою інформацією звертайтесь до АТ “СК ” ОПІКА” тел.: (044) 355-50-52, місцезнаходження: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8, e-mail: [email protected]

Інші новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З МЕТОЮ ОБРАННЯ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АТ «СК «ОПІКА» оголошує про проведення конкурсу з обрання суб’єк... подробиці
11.12.2023
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
Додаток 1 до Протоколу засідання Наглядової ради від 18.11.2022 ... подробиці
21.11.2022