0 800 75 56 25
banner

Туристичне страхування онлайн: безпечні подорожі

Довгоочікувана відпустка, термінове відрядження чи виїзд за кордон з особистих питань?
Будь-яка поїздка буде легкою та комфортною з туристичним страховим полісом, який захистить вас та близьких від можливих ризиків.

Туристична страховка від SK Opika зробить вашу поїздку за кордон максимально безпечною для життя та здоров’я. А завдяки повному онлайн-супроводу вам не доведеться витрачати час на візит до офісу страхової компанії – оформлення страхового поліса повністю віддалений процес. Окрім того, спеціалісти SK Opika з радістю допоможуть підібрати комплексний страховий поліс або спільно з вами сформують індивідуальний пакет.

Якщо станеться страховий випадок, ми організуємо необхідну допомогу, будемо на зв’язку з вами 24 на 7, а також покриємо медичні витрати, наприклад, невідкладну амбулаторну та стаціонарну допомогу, медикаменти, витрати на лікування COVID-19, послуги стоматологічної клініки, транспортування та евакуацію з-за кордону.

Переваги туристичного страхування від SK Opika:

  1. Ми пропонуємо як комплексні, так і індивідуальні страхові програми для покриття найпоширеніших ризиків. Наші клієнти не переплачують за послуги, які їм не потрібні.
  2. Вибрати поліс можна в кілька кліків, не виходячи з дому та в будь-який зручний час.
  3. Оплата здійснюється карткою будь-якого банку України. Придбаний поліс та всі необхідні документи зберігаються в Особистому кабінеті клієнта, а також надходять на електронну пошту.

Туристичний страховий поліс від SK Opika – ваша впевненість у захисті та комфортному перебуванні за межами України. Приємних та безпечних подорожей!