0 800 75 56 25
Туристична страховка онлайн

Туристична страховка онлайн

21.03.2021

Відпустка, що може бути прекрасніше жаданого відпочинку після багатьох місяців трудових буднів, які забирають масу фізичної та емоційної енергії. Після падіння «залізної завіси», з розвалом Радянського Союзу на початку дев’яностих років двадцятого століття, перед радянськими громадянами відкрилася можливість туристичних поїздок за кордон.

В даний час зарубіжна туристична поїздка стала нормою життя для багатьох жителів пострадянського простору. Вибір досить великий. Можна поїхати відпочити на море, поніжитися на сонечку, можна відпочивати більш активно, наприклад, на гірськолижному курорті, де-небудь в Альпах, можна вибрати поїздку в азіатські екзотичні країни, щоб ближче познайомитися з унікальною природою Азії.

Купити туристичний тур зараз не складає великих труднощів. У будь-якому туристичному агентстві клієнту запропонують на вибір різні варіанти, розкажуть про всі нюанси туру, який можна придбати завчасно, за кілька місяців, щоб не поспішаючи спланувати свою поїздку. Обов’язковим атрибутом закордонного туру буде оформлення туристичної страховки.

Що таке туристична страховка

Туристична страховка призначена покрити повністю або частково, потенційні непередбачені витрати, які можуть бути викликані під час перебування клієнта в туристичній поїздці наданням медичної допомоги: вартість медикаментів, медична евакуація, послуги стоматолога, перебування в медичному стаціонарі.

Для чого вона потрібна

Звичайно ж, виїжджаючи за кордон на відпочинок, ніхто не думає, що йому знадобиться медична допомога. Для переважної більшості туристів вона і не знадобиться. Однак, неминучі різного роду ситуації, при яких доводиться звертатися за медичною допомогою під час турпоїздки. Наприклад, гострий зубний біль. Банальний випадок, але, діватися нікуди. Гаразд, якщо такий казус трапився в кінці туристичної поїздки. День-два можна перебитися на знеболюючих і звернутися до стоматолога вже по приїзду додому. А якщо така неприємність трапилася в перші дні відпочинку?

Активний відпочинок істотно підвищує ризик отримання травми. Наприклад, катання на лижах іноді закінчується вивихами, розтягуваннями і переломами кінцівок. Тут вже без надання медичної допомоги не обійтися. Не треба також скидати з рахунком загострення різних хронічних хвороб, які можуть трапитися при різкій зміні клімату – серцеві напади, напади астми та ін.

Як воно працює?

Принцип туристичного страхування нічим не відрізняється від іншої страховки. У разі настання страхового випадку повну або часткову вартість надання медичних послуг покриває страхова компанія. Оформляючи страховий поліс, клієнт повинен чітко знати і розуміти, які види медичної допомоги будуть покриті страховкою, а за що доведеться платити з власної кишені.

Скільки коштує туристична страховка

Вартість Турстраховки залежить від ряду персональних факторів: віку туриста, часу перебування за кордоном, країни перебування, виду відпочинку, суми передбачуваного покриття медичних послуг.

Клієнт повинен розуміти, що ціна туристичної страховки у багато разів менше, ніж потенційна вартість лікування за кордоном. Наприклад, місяць перебування в болгарській лікарні клієнту обійдеться приблизно в 15-20 тисяч євро, хірургічна операція по видаленню апендикса в США потягне на 15 тисяч доларів.

Де краще оформити?

Оформляти туристичну страховку рекомендується в перевірених і надійних страхових компаніях, що працюють на ринку не один десяток років і користуються бездоганною репутацією у своїх клієнтів.

Інші новини

Плече фінансової підтримки у будь-який час: як страхова SK Opika завойовує довіру клієнтів
SK Opika понад 15 років працює на ринку страхування. Однак деяки... подробиці
31.12.2021