0 800 75 56 25
Страховка від коронавируса (Covid-19) в Україні

Страховка від коронавируса (Covid-19) в Україні

08.04.2021

Перші звістки про Covid-19 з’явилися в ЗМІ в останній день 2019 року. Центр епідемії перебував у китайському місті Ухань. Перші звістки про новий вірус не спричинили великого інтересу в світі, але, вже до березня 2020 року стало ясно, що людство зіткнулося з досить серйозною епідемією невідомого вірусу, яка дуже швидко поширилася по всій земній кулі, перейшовши в пандемію. Щоб виграти час, практично всі країни ввели режим жорсткого карантину і закрили свої кордони. Навесні 2020 року весь світ був поставлений на «паузу».

Вчені в екстреному порядку почали дослідження нового виду вірусу і зайнялися розробкою вакцини. Ситуація вимагала дуже злагодженої роботи, і до кінця 2020 року дослідники відрапортували про перші успіхи. Було виготовлено кілька видів вакцин, і на початку 2021 року почалася масова вакцинація населення по всьому світу.

Звичайно ж, будь-яка подія в світі, а тим більше, таке неординарне, як всесвітня пандемія небезпечним вірусом, не могла пройти повз підприємливих людей. Багато вже заробили мільйони на виробництві, продажу і перепродажу масок, антивірусних препаратів, антибіотиків, кисневих концентраторів, всього того товару, який користувався і користується великим попитом в період коронавирусной пандемії.

Не залишилися осторонь і страхові компанії, які почали активну страхування населення відразу ж після того, як стало приблизно зрозуміло, наскільки небезпечний вірус, якісь наслідки перенесеного захворювання, наскільки важко протікає хвороба, і який відсоток смертності серед населення різних вікових категорій.

Страховка від ковіда

В даний час переважна більшість страхових компаній в світі надають таку послугу, як страховка від ковіда. Чи можна оформити страховку від ковіда онлайн? Чи діє страховка від ковіда для виїзду за кордон? Чи є страховка від ковіда для в’їзду в Україну або страховка від ковіда до Туреччини? Яка ціна страховки від ковіда? На всі ці злободенні питання ви знайдете відповіді в цій статті.

Страховка від ковіда онлайн

Для того, щоб оформити страховку від ковіда в режимі онлайн, необхідно зайти на сайт страхової компанії, вибрати відповідну опцію, і слідувати інструкціям. Насамперед необхідно уважно ознайомитися з умовами страхового договору, зрозуміти, що є страховим випадком. Який ризик заразитися хворобою і померти від неї в вашому конкретному випадку. Оцінити всі ризики по страховці, і прийняти рішення, чи має сенс страхувати себе і своїх близьких або ж вигідніше буде заощадити гроші, які підуть на страхові внески.

Скільки коштує страховка від ковіда

Звичайно ж, ціни на ринку страхування можуть коливатися в залежності від умов страхування і конкретної страхової компанії. Але, постараємося озвучити середньостатистичні ціни, які не вище і не нижче, якщо брати в загальному, по Україні.

Вартість економ-страховки (смертельний випадок – 50 тис. Грн; лікування в стаціонарі – 5000 грн):

  • Страхування на 3 місяці: 300 грн осіб віком до 40 років; 500 грн осіб віком 41-50 років; 1100 грн осіб віком 51-60 років.
  • Страхування на 6 місяців: 500 – 850 – 1850 грн.
  • Страхування на 12 місяців 1100 – 1550 – 3350 грн.
  • Вартість максимальної страховки (смертельний випадок – 100 тис. Грн; лікування в стаціонарі – 50000 грн; встановлення діагнозу – 5 000 грн.):
  • Страхування на 3 місяці: 2350 грн осіб віком до 40 років; 3100 грн осіб віком 41-50 років; 4650 грн осіб віком 51-60 років.
  • Страхування на 6 місяців: 4050 – 5300 – 7950 грн.
  • Страхування на 12 місяців: 6200 – 8150 – 12200 грн.

Як бачимо, чим вище ризики, тим вище вартість страховки.

Що вважається страховим випадком

Страховим випадком при страховці від коронавирусной інфекції вважається встановлення діагнозу захворювання методом ПЛР, яке буде проведено у напрямку фахівця акредитованим медичним закладом в період дії договору (період очікування не враховується).

Екстрена госпіталізація в період дії договору особи, що оформила страховку через розвитку первинного захворювання, викликаного інфікуванням коронавируса COVID-19. Період очікування не враховується.

Смерть особи, що оформила страховку, через розвитку коронавирусной інфекції, яка настала в період дії договору. Період очікування не враховується.

Періодом очікування називають період в 1-2 тижні, який розділяє момент підписання страхового договору і момент вступу його в силу. У різних страхових компаній цей період може бути різним, і зазвичай коливається від 1 до 2 тижнів.

Симптоми коронавирусной інфекції

Коронавірусних симптоматика найчастіше носить розмитий характер, в деяких випадках захворювання протікає безсимптомно, і хворий навіть не підозрює про своє інфікуванні. Основні симптоми схожі з симптомами ГРВІ: кашель, підвищення температури, головний біль, загальна втома, підвищена стомлюваність, м’язові болі. Одним з характерних симптомів коронавирусной інфекції є втрата нюху на 7-10 день після початку хвороби.

Вірус вражає, як правило, легеневу тканину пацієнта, що призводить до зниження кисневої сатурації. У важких випадках, коли відбувається ураження понад 50% поверхні легенів, хворий потребує кисневої терапії. У групі ризику знаходяться люди старшого віку, а також особи, які мають хронічні захворювання: цукровий діабет, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця та ін.

Методи  профілактики

Оскільки хвороба передається контактним і повітряно-крапельним шляхом, заходами профілактики є носіння в громадських місцях захисної маски або респіратора, уникнення близького контакту з потенційними носіями хвороби, ретельне миття рук з милом протягом не менше 20-30 секунд, часте провітрювання приміщення свіжим повітрям, підтримання вологості в приміщенні на рівні 60-70%.

Інші новини

Плече фінансової підтримки у будь-який час: як страхова SK Opika завойовує довіру клієнтів
SK Opika понад 15 років працює на ринку страхування. Однак деяки... подробиці
31.12.2021