0 800 75 56 25
Подорожуй разом з SK Opika: куди відправитись відпочити в Україні під час війни?

Подорожуй разом з SK Opika: куди відправитись відпочити в Україні під час війни?

20.04.2023

Якщо на початку повномасштабного вторгнення будь-які фото з відпочинку сприймались чимось недоречним, то зараз ситуація змінилась. Психологи радять продовжувати жити та час від часу відновлювати свої сили. В цій статті ми зібрали декілька чудових місць для відпочинку на заході України. 

Заповідник «Тустань»

Для прихильників зануритись в історію України ідеально підійде заповідник «Тустань» в Івано-Франківській області – унікальний природний об’єкт. Він зберігає в собі незвичайні кам’яні утворення – «туфові горби», а також надзвичайно різноманітні види рослин та тварин. Заповідник був створений у 1988 році з метою збереження та вивчення цієї унікальної природної зони. На його території багато зручних маршрутів для прогулянок із невеликими пішими екскурсіями.

Тут можна побачити різноманіття рослинного світу, серед якого варто відзначити карпатські ліси. У заповіднику також мешкає велика кількість тварин, серед яких є рідкісні види, такі як бурштинова козуля, кам’янка та білий лис.

«Тустань» – місце, де можна знайти спокій та гармонію з природою. Відвідування заповідника є корисним для душі і тіла, тому це місце заслуговує на увагу туристів, які люблять активний відпочинок та цікаві пригоди в природному середовищі.

Озеро Синевир

Синевир – найбільше гірське озеро в Україні. Утворилось воно ще понад 10 тисяч років назад і вважається наймістичнішим озером Карпат. Його глибина сягає 22 метри та мало вивчене науковцями, тому крім різноманітної флори та фауни, озеро оповите і таємничими байками місцевих. Деякі вважають, що в озера зовсім немає дна, тому пірнувши в нього, можна винирнути на іншому боці Землі. 

В народі озеро називають «Морське Око» через невеликий острів посередині озера, з гори він схожий на зіницю ока. За легендою, озеро утворилось з потоку сліз дівчини Синь, доньки місцевого графа. Її коханого, пастуха Вира, вбив її ж батько на місці де зараз знаходиться озеро. 

Синевир є надзвичайно популярним напрямком в Україні та має добре розвинену туристичну інфраструктуру. На березі озера багато зручних місць для відпочинку, в тому числі кемпінги, готелі та бази відпочинку. Також можна прогулятися на човні по озеру, здійснити піші екскурсії до найближчих гірських вершин, або відвідати Синевірську протоку – невеликий водоспад, який знаходиться поруч з озером.

Термальні чани в Карпатах 

Для тих, хто надає перевагу спокійному виду відпочинку точно підійдуть термальні чани – чавунні котли встановлені над вогнем просто неба. В чашах завжди знаходиться мінеральна вода з карпатських джерел. Купання в чані прийнято періодично чергувати з зануренням в холодний басейн, озеро чи гірську річку. Такі перепади температур зміцнюють та освіжають організм: 

  • покращується кровообіг; 
  • зміцнюється нервова система; 
  • покращується якість шкіри; 
  • покращується робота серцевих судин; 
  • покращується обмін речовин. 

Чани з мінеральною водою можна знайти в готелях, приватних секторах або оздоровчих комплексах. Зазвичай, бази розташовані в затишній атмосфері гірських лісів, подалі від міста. 

Відправляючись у подорож, не забувайте про страхування, щоб завжди бути впевненими в своїй безпеці. Фахівці SK Opika із задоволенням підберуть для Вас найкращий туристичний страховий пакет.

Туристичне страхування в SK Opika

Сподіваємось ця стаття допомогла вам визначитись з вибором наступного місця для відпочинку. Приємної подорожі! 

Інші новини

АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля
Національний банк України надав дозвіл АТ “CК “ОПІКА” на вихід з... подробиці
03.04.2024
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З МЕТОЮ ОБРАННЯ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АТ «СК «ОПІКА» оголошує про проведення конкурсу з обрання суб’єк... подробиці
11.12.2023