0 800 75 56 25
Плече фінансової підтримки у будь-який час: як страхова SK Opika завойовує довіру клієнтів

Плече фінансової підтримки у будь-який час: як страхова SK Opika завойовує довіру клієнтів

31.12.2021

SK Opika понад 15 років працює на ринку страхування. Однак деяким клієнтам компанія може бути більш відома як СК “Соборний капітал” або СК “Поінт”. Річ у тому, що у 2021 році був проведений ребрендинг, внаслідок чого SK Opika змінила назву, але не змінила своїх цінностей та головної місії – надійності.

У 2021 році страхова компанія успішно інтегрувалася до екосистеми українських фінансових компаній CCloan та MisterCash.

Разом ці компанії створюють не тільки спільні продукти та послуги, а й відповідають на зростаючі запити клієнтів,
– розповідає директор з маркетингу компанії Анна Мойсєєва.

Позитивний ефект цієї інтеграції відчули безпосередньо клієнти, які змогли отримати не лише захист, а й підтримку від SK Opika у непростий час пандемії.

У рамках сучасної бізнес-моделі InsurTech/FinTech відбувається інтеграція фінансової та страхової компаній. Спільна розробка продуктів та послуг дозволяє максимально захистити та підтримати наших клієнтів в умовах пандемії,
– ділиться СЕО SK Opika Олександр Коріненко.

Зараз основним напрямом страхової є мікрострахування, яке передбачає покриття конкретних ризиків за доступними цінами та дозволяє зробити послуги компанії максимально доступними.

Все про найбільш популярний продукт компанії – “Комплексний захист від нещасного випадку + Covid-19”

З початком пандемії бажання клієнтів змінилися, вони захотіли отримати більше допомоги та підтримки від компаній, а не просто знижки чи акції. Цим інсайтом поділилася СМО Анна Мойсєєва та розповіла, що саме це підштовхнуло команду до створення продукту “Комплексний захист від нещасного випадку + Covid-19”.

Оскільки зараз, як ніколи, важливо берегти своє здоров’я та добробут своїх близьких – ми стали партнерами SK Opika і запропонували клієнтам оформити страховку відразу на сайті наших фінансових компаній CCloan та MisterCash, тобто у вже знайомому та зручному середовищі для них,
– пояснила маркетинг-директор компанії Анна Мойсєєва.

Фактом, що підтверджує успішну інтеграцію SK Opika в екосистему CCloan та MisterCash є те, що за перші пів року страховкою інтегрованою на сайти фінансових компаній скористалися понад 10 тисяч клієнтів.

Які продукти зараз доступні в компанії

SK Opika розробляє страхові продукти на основі 20 ліцензій для захисту від різноманітних ризиків, ними можуть скористатися як приватні особи, так і підприємства. Ще однією перевагою страхової компанії є те, що її фахівці прагнуть включати в договір найбільшу кількість ризиків, що покриваються, забезпечуючи при цьому абсолютну прозорість наданих послуг і високий ступінь надійності.

Новим продуктом компанії “Захист від COVID для нерезидентів” можуть скористатися не лише громадяни, які перетинають український кордон, а й власники тимчасової посвідки на проживання, іноземці та особи без громадянства. Адже незалежно від віку та країни прибуття, для в’їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування:

  • виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні;
  • іноземна страхова компанія, яка має представництво на території України;
  • договірні відносини зі страховою компанією-партнером на території України (асистанс).

Цей поліс має покрити витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією та діє на весь термін перебування в Україні.

Чому клієнти обирають SK Opika

В епоху цифровізації, кожному з нас важливо мати можливість оформити всі послуги онлайн та бути впевненим у їхній якості. SK Opika не тільки оформляє всі поліси виключно онлайн, але й надає підтримку всім своїм клієнтам 24 на 7. Тому зовсім не потрібно виходити кудись або відриватися від своїх щоденних справ, щоб проконсультуватися особисто зі страховим агентом. Все можна зробити у форматі онлайн,
– пояснює СЕО Олександр Коріненко.

Умови страхування у компанії обіцяють підібрати з урахуванням усіх побажань клієнтів. Важливим моментом є те, що страхові продукти SK Opika для громадян інших країн повністю відповідають вимогам Кабінету Міністрів України, які висуваються до страхових полісів для перетину кордону України.

Мета компанії – надати своїм клієнтам захист, комфорт та затишок. Тому команда SK Opika кожен день працює для того, щоб у кожного клієнта було плече фінансової підтримки в будь-який час. У планах організації зберігати обраний вектор розвитку, надаючи лише якісні страхові продукти та послуги.

 

Джерело: https://24tv.ua/

 

Інші новини

АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля
Національний банк України надав дозвіл АТ “CК “ОПІКА” на вихід з... подробиці
03.04.2024
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З МЕТОЮ ОБРАННЯ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АТ «СК «ОПІКА» оголошує про проведення конкурсу з обрання суб’єк... подробиці
11.12.2023