0 800 75 56 25
Переваги онлайн-страхування

Переваги онлайн-страхування

28.04.2023

В поточних умовах сучасності страхування онлайн вже доволі звична можливість для тих, хто користується послугою часто. Для українців, які опинились за кордоном, де отримувати страхування важче, ніж в Україні, це стало справжнім порятунком. Давайте розберемо переваги онлайн-страхування. 

Доступність 

Все що потрібно для оформлення страхування онлайн – смартфон та інтернет. Онлайн-платформи забезпечують швидкий і простий доступ до страхових продуктів, що дозволяє клієнтам економити час і мати повну інформацію про послуги. Крім того, онлайн-підтримка дає можливість вирішити будь-яке питання та отримати допомогу при необхідності за менше, ніж 20 хвилин. 

Швидкість 

Обрати відповідний договір та придбати його можна з будь-якого куточка світу. Оплативши поліс, він прийде на ваш e-mail за дуже короткий час. Процес, від покупки до отримання поліса на пошту, займе у вас менше години. 

Надійність 

Онлайн-страхування нічим не відрізняється від традиційного – ті ж правила та умови. Крім того, електронний договір неможливо підробити, вся інформація фіксується в базі вашої страхової компанії та завжди там зберігається. Якщо стався страховий випадок, то е-поліс завжди у вас на руках, точніше у вашому телефоні. 

SK Opika також подбала про зручність і доступність. На нашому сайті ви без проблем можете оформити наступні види онлайн-страхування: 

Страхування життя та здоров’я

Форс-мажорні життєві обставини не попереджають про себе заздалегідь, тож бути до них готовим в будь-яку мить – розумне рішення. Страхування життя допоможе звести можливі втрати до мінімуму. 

Туристичне страхування 

Подорожі та відпочинок – це завжди позитивні емоції, але форс-мажорні обставини можуть застати й тут. Це може бути будь-що, навіть банальний зубний біль. Медична допомога за кордоном обійдеться вам недешево. Туристичне страхування забезпечить вам відшкодування лікування, евакуації, втрати багажу та ін. 

Страхування від COVID-19

Хоча зараз COVID-19 відійшов на задній план, але нікуди, на жаль, не зник. Хвороба може проявитись найнеочікуваніший момент. SK Opika оперативно відреагує на звернення в разі страхового випадку і забезпечить швидку виплату на карту застрахованого. Поліс покриє: стаціонарне та амбулаторне лікування, травми, хірургічна операція тощо. 

Піклуйтесь про своє життя та здоров’я заздалегідь. Звертайтесь до фахівців SK Opika за більш детальною інформацією та будьте завжди у безпеці!

Інші новини

АТ «СК «ОПІКА» добровільно виходить з ринку шляхом виконання страхового портфеля
Національний банк України надав дозвіл АТ “CК “ОПІКА” на вихід з... подробиці
03.04.2024
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З МЕТОЮ ОБРАННЯ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АТ «СК «ОПІКА» оголошує про проведення конкурсу з обрання суб’єк... подробиці
11.12.2023